Miliony właścicieli Bitcoinów nie używających BTC do strategii emerytalnej

Last Updated: October 12, 2023

Miliony właścicieli Bitcoinów nie używających BTC do strategii emerytalnej
Miliony Amerykanów posiada Bitcoin, ale bardzo niewielu z nich posiada BTC jako składnik swojego konta emerytalnego.

To odkrycie kryptokurwalutowe o tym, że Bitcoin jest częścią planu emerytalnego zostało ujawnione przez dyrektora generalnego Kingdom Trust Ryana Radloffa w ostatnim wywiadzie z Anthonym Pompliano, współzałożycielem Morgan Creek Digital.

Brak Bitcoina na emeryturze
Konta emerytalne są ważnym aspektem tworzenia solidnego portfela finansowego dla osób przechodzących na emeryturę. Takie konta pozwalają osobom fizycznym na wpłacanie pieniędzy do długoterminowego funduszu inwestycyjnego. Zastrzeżenie polega na tym, że takie pieniądze nie mogą być wyjęte z konta do momentu upływu określonego czasu.

Zaletą konta emerytalnego jest to, że przychodzi ono z ulgami podatkowymi. Jednak osoba musi zazwyczaj czekać lata, jeśli nie dekady, aby usunąć pieniądze bez płacenia kary finansowej.

Radloff powiedział Pompliano, że wielu Amerykanów nie używa Bitcoina w ramach strategii emerytalnej w odniesieniu do takich kont. On mówi: “Jest 7,1 mln Amerykanów, które już zrobiły skok kupić Bitcoin lub wziąć nurkowanie w naszej branży, że tak powiem, i mają konto emerytalne, ale nie mają Bitcoin w ich konta emerytalnego”.

Następnie powiedział, że ludzie mają pieniądze, aby kupić Bitcoin, ale nie robią tego. Stwierdził: “Jeśli spojrzeć na pieniądze, które ludzie inwestują w dyskrecję, zazwyczaj mają trzy do czterech razy więcej dyskrecjonalnych pieniędzy na swoich kontach emerytalnych niż na kontach innych niż emerytalne”.

Radloff mówi, że ludzie tracą szansę, gdy chodzi o Bitcoin na emeryturę. Mówi: “Kiedy mówię, że jest to największa szansa dla Bitcoinów, szczególnie w tego rodzaju modelu stock-to-flow, na który patrzymy, patrzę na 7,1 miliona Bitcoinów, którzy mają trzy razy więcej pieniędzy do zainwestowania na swoich kontach emerytalnych, które nie używają swoich kont emerytalnych do HODL”.

Problemy z emeryturą

Podczas gdy Radloff opłakuje fakt, że właściciele kryptokurantów nie wykorzystują jej w swoich planach emerytalnych, w rzeczywistości wielu Amerykanów nie oszczędza na swoje złote lata.

Badanie przeprowadzone przez Northwestern Mutual wykazało, że jeden na trzech Amerykanów zaoszczędził mniej niż 5 000 USD [7 000 AUS] na emeryturę. Pełne 21% Amerykanów nie ma żadnych środków zaoszczędzonych na emeryturę w ogóle.

Ponadto wielu Amerykanów, którzy mają dopasowaną ofertę 401K od swojego pracodawcy, nie korzysta z niej. Co roku na stole pozostaje w sumie 24 mld dolarów [33,59 mld dolarów], a przeciętny pracownik traci 1,336 USD [1,869 USD] w wolnych pieniądzach, które mogłyby trafić do ich funduszu emerytalnego.

Author

Our Score
error: Content is protected !!